Olimpiada Znajmomości Afryki 2022/23

Informujemy, że w tym roku szkolnym XXI Olimpiada Znajomości Afryki odbędzie się w następujących terminach:

Etap I: 5.12.2022 r.

Etap II: 04.03.2023 r.

Etap III: 12.04.2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące literatury, zaktualizowany regulamin oraz formularz zgłoszeniowy (dla nauczycieli-opiekunów) pojawi się na naszej stronie w zakładce „aktualności” w drugiej połowie września - prosimy o cierpliwość.

Wyniki finału XX Olimpiady Znajomości Afryki

Wczoraj w Oblackim Centrum Młodzieży w Kokotku zakończył się finał XX Olimpiady Znajomości Afryki.

Do Kokotka przyjechało 48 finalistów reprezentujących wszystkie województwa. W środę pisali finałowy test, którego wyniki zostały ogłoszone popołudniu. 15 finalistów wywalczyło sobie tytuł laureatów, co pozwala im dostać się na wymarzone kierunki studiów.

Wyniki II etapu Olimpiady Znajomości Afryki 2021/22

Z wielką radoscią publikujemy wyniki II etapu tegorocznej edycji Olipiady Znajomości Afryki.

Finalistom gratulujemy, a wszystkim pozostałym składamy wyrazy uznania za przygotowanie się do Olimpiady i zachęcamy do wzięcia w niej udziału także za rok.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w finale zostaną wkrótce rozesłane do koordynatorów szkolnych finalistów.

Wyniki: /sites/default/files/2022.03.26%20Wyniki%20II%20etapu.xlsx

Drodzy Uczestnicy II etapu!

5 marca 2022 r. odbyły się zawody II stopnia XX edycji Olimpiady Znajomości Afryki.

W zakładce testy-okręgowe dostępny jest już test z odpowiedziami.

BARDZO PROSIMY ABY NIE PISAĆ I NIE DZWONIĆ W SPARWIE WYNIKÓW Z II ETAPU. PO SPRAWDZENIU PRAC WYNIKI OD RAZU ZOSTANĄ ZAMIESZCZONE NA STRONIE OLIMPIADY.

Zgodnie z Regulaminem Olimpiady wszyscy uczniowie, którzy zakwalifikują się do zawodów III stopnia uzyskają tytuł finalisty.